VMS Yazılımı ve Video Kayıt

Firmamız, MILESTONE ve AIMETIS VMS Video Yönetim Sistemlerinin bayiliğini yapmaktadır. Uzman kadromuz ile keşif, keşif sonrası uygun yazılım ve/veya NVR seçimi, NVR kayıt cihazı ve sunucu kapasite hesabı, bant genişlikleri, yazılım kurulumu, aktivasyon, devreye alma ve eğitim süreçlerini kapsayan anahtar teslimi mühendislik hizmeti vermekteyiz.


XProtect Smart Client, Milestone XProtect® IP video yönetim yazılımı (VMS) için dizayn edilmiş, kolay kullanımlı, güçlü bir istemci olup, günlük video güvenlik operasyonları için gelişmiş bir yönetim arayüzü sağlar. Canlı ve kayıt edilmiş görüntülere, kameralara ve diğer cihazlara anında erişim, raporlama, alarm izleme özellikleri güvenlik operatörlerinin günlük işlerini, güvenlikten taviz vermeden kolaylaştırır.

Türkçe dil desteği olan XProtect Smart Client kullanıcı isteklerine bağlı olarak değiştirilebilen bir arayüze sahip olup, operatör görevlerine ve yetkilerine bağlı olarak farklı güvenlik seviye ve görünümlerinde tanımlanabilir. Milestone Entegrasyon Platformu, kullanıcıların çeşitli özelliklerde güvenlik ve video analitik uygulamalarının XProtect VMS ile entegre edilerek XProtect Smart Client arayüzünden kontrol edilmesine olanak sağlar.


 • Milestone, Aimetis ve NVR çözümlerimiz ile,
  birden fazla kameranın canlı görüntüleri izlenebilir,
  7/24 ya da harekete duyarlı video kayıt yapılabilir,
  Kayıt yapılması istenmeyen yerler maskelenebilir,
  Geriye dönük kayıtları takip edebilir,
  Smart client, web client ya da cep telefonundan canlı görüntüleri kullanıcılar belli yetkilerle izleyebilir.


TOP BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek veya bize e-posta göndermek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın!inform@tproje.com

× WhatsApp'tan Yazın !