tsens

TSENS giriş çıkış kontrol modülü ile neler yapabilirsiniz;

Su baskını saptama özelliğine sahip 12 adet kuru kontak girişlerine ve 12 adet röle çıkışlarına sahip çok yönlü bir otomasyon kontrol cihazıdır.
Çıkışlar, 220VAC/10 Ampere kadar yükleri 100 Amper anma akımına kadar açıp kapatabilirsiniz.
Benzersiz web tabanlı kullanıcı ara yüzü ile cihaz bir PLC olarak programlanabilir. Tüm giriş ve çıkışlar mantıksal olarak birbirleri arasında ilişkilendirilebilir ve bu özellik, cihazı endüstriyel uygulamalar, bina veya çok amaçlı kontrolör olarak kullanma fırsatı verir.

Modül, TCP/IP protokolü üzerinden LAN/WAN cihazları tarafından kontrol edilebilir ve merkezi olarak izlenebilir. Giriş ve çıkışların durumu, HTTP protokolü status.xml üzerinden web hizmetleri olarak izleyebilirsiniz. Bu özellikler, cihazın bir cep telefonu veya tablet PC aracılığıyla bina/ev otomasyon denetleyicisi olarak kullanılması veya resepsiyon masası aracılığıyla otel yönetimi için fırsatlar sunar.

Modülde iki adet ayrı 10/100 Mbit ethernet iletişim portu vardır, bu ikinci ethernet hattı sayesinde, ikinci ethernet kablosunu çekmek ve ilave switch portu konumlandırmak gerekmeyecektir.

İndirmek için tıklayınız

pdf

TOP BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek veya bize e-posta göndermek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın!inform@tproje.com

× WhatsApp'tan Yazın !