T PROJE, deneyimli ve dinamik kadrosu ile geliştirdiği ve üretimini yaptığı ortam denetleme ve izleme sistemlerini tüketiciye en etkin ve verimli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan bir teknoloji firmasıdır. Türkiye pazarındaki gereksinimleri iyi analiz etmeyi, müşteriye en uygun çözümleri sunmayı, her şeyin önünde müşteri memnuniyeti esasını ön planda tutmayı ve hızlı gelişen bilişim sektörüne her zaman hızla adapte olacak bir yapıyı sağlamayı amaçlamaktadır.T PROJE, bilişim sektörüne katma değeri yüksek, ileri teknolojiye sahip özgün yeni ürünler ve hizmetler sağlamayı görev edinmiştir. Ayrıca, çözüm ortakları ile birlikte bayilik sistemi çerçevesinde profesyonel ortak çözümler üretmektedir.

 • T PROJE, ortam denetleme donanımlarının üretimi ve geliştirilmesi ile ülkemize katma değer kazandırmış ve paramızın ülke içinde kalmasını sağlamıştır.
 • T PROJE'nin diğer uzmanlık alanı ise Network kamera ve VMS yazılımlarıdır. Bu alanda çözüm ortaklığı yapılan markalar ile network kamera projelerini yapmakta müşteriye uygun çözümler oluşturabilmektedir.
 • 2008 ve 2015 yıllarında geliştirdiği projelerle TÜBİTAK TEYDEB desteği alarak ülkemize Türk malı yeni ürünler kazandırmayı başarmıştır.
 • T PROJE, geniş ufkumuzla sektörümüzde büyürken en kaliteli hizmeti sağlamak, yerli yeni ürünler kazandıracak kapasite de bir firma olmayı başarabilmek en büyük hedefidir.
  • T PROJE; bilişim, elektronik ve sağlık sektöründe her zaman yenilikleri takip edip, müşterilerine en yeni teknolojileri sunmayı hedef edinmiştir.
  TOP BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.
  ×

  Merhaba!

  WhatsApp'ta sohbet etmek veya bize e-posta göndermek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın!inform@tproje.com

  × WhatsApp'tan Yazın !